Dla hoteli

Zobacz ofertę

Dla dostawców

Zobacz ofertę

Dla architektów

Zobacz ofertę


Artykuły

 

 

Publikacja artykułów – jak to się robi

Aby dodać artykuł w serwisie hoteldoradca.pl należy w zakładce artykuły wybrać opcję „dodaj własny artykuł”. W kolejnym kroku mamy opisany proces dodawania artykułu.

W celu rozpoczęcia dodawania artykułu, wybierz opcję „napisz artykuł i dodaj go do serwisu”.

  1. Krok 1 to wybór kategorii oraz wprowadzenia tytułu zamieszczanego artykułu. Jednocześnie możemy określić czy blokujemy możliwość dodawania komentarzy bądź umożliwiamy użytkownikom dodawanie komentarzy do artykułów.
  2. W kroku drugim określamy Autora widocznego pod artykułem.  Numer telefonu oraz adres mailowy wpisywane na tym etapie służą jedynie procesowi weryfikacji artykułu i nie będą widoczne na portalu.
  3. Trzeci krok to weryfikacja artykułu. Administrator sprawdza czy nie zostały wprowadzone niedozwolone treści, edytuje tekst do publikacji. W przypadku zmian w tekście wysyła do autora informację o zmianach i prosi o ich akceptację.
  4. Czwarty krok to publikacja. Publikacja jest umieszczeniem tekstu na portalu w dziale Artykuły. O publikacji Autor zostanie poinformowany drogą mailową.

 

Powrót


Edytowanie tekstu oraz dodawanie zdjęć

Etapy w kroku 1, to dodawanie zdjęć, wprowadzenie oraz edycja tekstu. Aby dodać zdjęcia należy wybrać opcję „dodaj zdjęcia” znajdującą się z prawej strony. Zdjęcia zostaną załadowane w panelu, z którego możemy dodawać je do artykułu, bądź usunąć jeżeli załadowaliśmy nieprawidłowe zdjęcie.

Edytor tekstu pozwala nam na formatowanie tekstu oraz sprawienie by stał on się czytelny, bardziej atrakcyjny. Posiada on podstawowe funkcje takie jak: pogrubienie, kursywa, podkreślenie, wyrównanie tekstu, stworzenie akapitu, numerację, tworzenie hiperłączy, tworzenie tabel.

 

Powrót


Komentarze

W celu umożliwienia dodawania komentarzy należy w kroku 1 zaznaczyć opcję „wyrażam zgodę na dodawanie komentarzy do mojego artykułu”. W przypadku gdy zapomniałeś zezwolić na dodawanie komentarzy, napisz do nas. biuro@hoteldoradca.pl

 

Powrót

 

Nie ma mojej kategorii

Jeżeli uważasz iż brakuje kategorii, do której chcesz przypisać Tworzony przez Ciebie artykuł, napisz do nas! biuro@hoteldoradca.pl

 

Powrót

Trwa ładowanie plików