Dla hoteli

Zobacz ofertę

Dla dostawców

Zobacz ofertę

Dla architektów

Zobacz ofertę


Dodaj własny artykuł

Każdy użytkownik portalu hoteldoradca.pl ma możliwość darmowego zamieszczania artykułów. Udostępniamy gotowy szablon, do którego należy jedynie dodać tekst oraz zdjęcia, dzięki czemu proces jest intuicyjny i zajmuje mało czasu. Poniżej znajdziecie Państwo szczegółowe instrukcje dotyczące dodawania własnych artykułów.

Napisz artykuł

Krok 1

Wpisanie/wklejanie tekstu oraz dodanie zdjęć.

Krok 1

Dane autora

Krok 2

Podpisanie artykułu: imię i nazwisko/firma.

Krok 2

Weryfikacja

Krok 3

Sprawdzenie przez administratora czy artykuł nie zawiera niedozwolonych treści.

Krok 3

Publikacja

Krok 4

Umieszczenie artykułu na portalu.

Krok 4

Szczegółowy opis procesu

Krok 1

Dodanie artykułu rozpoczyna się wybraniem kategorii, której dotyczy oraz nadaniem tytułu. Autor   na tym etapie określa czy włącza możliwość dodawania komentarzy do artykułu, które mogą zwiększyć oglądalność a tym samym poprawić skuteczność  przekazywania informacji zawartych w treści. Dodać tekst można poprzez ręczne wpisanie lub wklejenie, zdjęcie czy grafikę dodajemy poprzez przycisk 'dodaj obraz' . Treść można edytować wbudowanym panelem edycji tekstu , można też zobaczyć podgląd czyli finalny widok artykułu.

Krok 2

W kroku drugim określamy Autora widocznego pod artykułem.  Numer telefonu oraz adres mailowy wpisywane na tym etapie służą jedynie procesowi weryfikacji artykułu i nie będą widoczne na portalu.

Krok 3

Trzeci krok to weryfikacja artykułu. Administrator sprawdza czy nie zostały wprowadzone niedozwolone treści, edytuje tekst do publikacji. W przypadku zmian w tekście wysyła do autora informację o zmianach i prosi o ich akceptację.

Krok 4

Publikacja jest umieszczeniem tekstu na portalu w dziale Artykuły. O publikacji Autor zostanie poinformowany drogą mailową.

Trwa ładowanie plików