Dla hoteli

Zobacz ofertę

Dla dostawców

Zobacz ofertę

Dla architektów

Zobacz ofertę


Seks w hotelu

Kategoria: Porady branżowe

Autor: Hoteldoradca.pl

Dodano: 08:29 04.01.2013

Komentarze: 0

Klucz w dłoni, winda, zamykamy drzwi…. I reszta świata pozostaje z tyłu. Jak dobrze odciąć się na chwilę od rzeczywistości, skoncentrować na sobie i pozwolić marzeniom i fantazjom zawładnąć nami w pełni…

Statystyki mówią, że znaczny i wciąż rosnący odsetek wśród gości hotelowych, to klienci,którzy niekoniecznie przyjechali w celach biznesowych lub aby zwiedzić okolice. Coraz mniej czasu i zawrotne tempo życia, spiętrzenie obowiązków, praca, dom, dzieci- to wszystko sprawia, że wiele par decyduje się na choćby krótkie oderwanie od codzienności, żeby spędzić trochę czasu razem i odkryć na nowo przyjemności alkowy. Niebagatelnie dużą grupę stanowią też goście, którzy z różnych powodów pragną spędzić dyskretnie miłe chwile poza miejscem zamieszkania. Ponieważ ten segment odbiorców bywa zazwyczaj ignorowany lub pobieżnie traktowany w opracowaniach marketingowych na temat dopasowania oferty hoteli do oczekiwań grup odbiorców, postanowiliśmy sami rozpoznać potrzeby tych gości hotelowych.

Gość hotelowy, którego celem jest wyłącznie seks, nie różni się teoretycznie od innych. Oczekuje komfortu, czystości oraz sprawnej obsługi. Natomiast są małe różnice, które mogą spowodować, ze nasz obiekt będzie dla takiego gościa bardziej atrakcyjny niż inne.

Obsługa hotelowa: Najważniejsza w tym obszarze jest dyskrecja oraz niejakie pozostawienie gości samych sobie, w tym przypadku nie proponujemy kolejnych rozrywek, nie staramy się zabawiać rozmową oraz bezwzględnie uczulamy personel na respektowanie oznakowania „nie przeszkadzać”, nawet w porach sprzątania pokoju.

Room service: Ważne jest, żeby nasi goście mieli możliwość zamówienie posiłków, łącznie ze śniadaniem, oraz wszelkich innych potrzebnych im rzeczy do pokoju- w sposób szybki a także niekiedy dyskretny. Przedłużone godziny serwowania śniadań też z pewnością będą przyjmowane z wdzięcznością.

Wyposażenie pokoju: Jest to kluczowa kwestia. Mimo, ze większość pokoi hotelowych jest wyposażona w taki sposób, że doskonale spełniają funkcję sypialni, nasi rozmówcy zwracali uwagę na kilka drobnych, lecz ważnych szczegółów. Do łóżek niewiele osób zgłasza zastrzeżenia, muszą być oczywiście wygodne, oraz duże- ale to zazwyczaj jest standardem. Natomiast większość osób narzekała na łazienki, głównie niewystarczającą wielkość kabin prysznicowych. Planując kabinę prysznicową w łazience hotelowej pamiętajmy więc, że miło będzie jak zmieszczą się w niej swobodnie dwie osoby. Nasi rozmówcy byliby skłonni natomiast zrezygnować z wanien, chyba że standard hotelu pozwala na jedno i drugie, wtedy zwłaszcza wolno stojące jacuzzi jest bardzo dużym atutem.

Kolejnym elementem wyposażenia pokoju bywa fotel, który często jest określany jako zbyt wąski. Dlatego proponujemy zainwestować w odrobinę szersze fotele, a powody pozostawiamy wyobraźni czytelników.

Niezwykle istotnym czynnikiem jest wygłuszenie pokoju, zadbajmy więc o to, żeby nasi goście czuli się komfortowo oddając się rozkoszy, a ich sąsiedzi nie musieli w niej uczestniczyć.

Nasi goście z pewnością docenią Pay TV z szeroką ofertą filmów- wybranych nie tylko pod kątem upodobań panów…

SPA: Jeśli nasi goście zdecydują się wyjść na chwilę z pokoju, dobrą propozycją spędzania czasu stanowi dla nich SPA, z prywatną sauną, możliwością skorzystania z jednoczesnych masaży czy zabiegów pielęgnacyjnych.

Przy uwzględnieniu wszystkich powyższych elementów możemy mieć pewność, że nasi goście na długo zapamiętają czas spędzony w naszym hotelu i zawsze chętnie wrócą…


Trwa ładowanie plików